BIM (Building Information Modeling) je 3D modelovací proces, který umožňuje odborníkům oboru architektury a stavebnictví navrhovat a spravovat budovy mnohem efektivněji.

3D laserová skenovací technologie umožňuje rychle a přesně zachytit existující struktury. A díky využití dat mračen bodů je možné přesně vytvořit nejen architektonický model nebo model struktury, ale také individuální model inženýrských sítí na základě zobrazení jejich aktuální situace.

Undet pro Revit byl vytvořen, aby poskytl alternativní řešení k práci s velkými mračny bodů, která je nevyhovující z důvodu složité správy, neadekvátní hustoty, prodlevy posunutí, přiblížení a oddálení. Dynamické náhledy UNDET jsou generovány přímo z databáze UNDET namísto nahrávání objemných RCP souborů, takže je zajištěn plynulý chod práce při BIM modelování.

Vyzkoušejte nadstavbové moduly UNDET ve vašem oblíbeném programu:

Tento inovační software vám umožní být napřed před konkurencí, které využívá běžné nástroje. Nahrajte mračna bodů jakékoli velikosti přímo do programu Sketch Up.

Undet for SketchUp Stáhnout zkušební verzi Koupit

Nadstavbový modul Undet pro Revit přináší všem, kteří pracují s mračny bodů v programu Revit, přehlednost, vyšší možnost kontroly a výkonu.

Undet for Revit Stáhnout zkušební verzi Koupit

Software Undet pro AutoCAD jsou navrženy tak, aby urychlily práci s mračny bodů všem, kteří chtějí dělat vše efektivně, rychle a správně.

Undet for AutoCAD Stáhnout zkušební verzi Koupit