Modelování míst za použití mračen bodů vám umožňuje vybrat si tu správnou úroveň detailu, modelování tak bude rychlejší a spolehlivější než za použití tradičních metod.

Při tvorbě 3D modelů na základě mračen bodů si můžete vybrat úroveň detailu a přesnosti podle svých potřeb, takže modelování bude rychlejší a spolehlivější než za použití tradičních metod.

Co se týče 3D modelování na základě mračen bodů, řešení UNDET vám umožňuje pracovat plynuleji a efektivněji. Nástroje „ground meshing“ přináší čistý obraz povrchu z nezařazených mračen bodů, přičemž automaticky eliminují stromy, keře, auta a další rušivé elementy. Díky databázi UNDET můžete pružně kontrolovat úroveň informací, které vidíte ve svém náhledu, za použití ořezového kvádru a srozumitelného nastavení viditelnosti mračen bodů. 3D modelování bude plynulé a velmi rychlé díky promyšleným nástrojům a prvkům.

Vyzkoušejte nadstavbové moduly UNDET ve vašem oblíbeném programu:

Tento inovační software vám umožní být napřed před konkurencí, které využívá běžné nástroje. Nahrajte mračna bodů jakékoli velikosti přímo do programu Sketch Up.

Undet for SketchUp Stáhnout zkušební verzi Koupit

Nadstavbový modul Undet pro Revit přináší všem, kteří pracují s mračny bodů v programu Revit, přehlednost, vyšší možnost kontroly a výkonu.

Undet for Revit Stáhnout zkušební verzi Koupit

Software Undet pro AutoCAD jsou navrženy tak, aby urychlily práci s mračny bodů všem, kteří chtějí dělat vše efektivně, rychle a správně.

Undet for AutoCAD Stáhnout zkušební verzi Koupit