Tvorba 2D výkresů na základě mračen bodů přináší rychlejší a spolehlivější výsledky než tradiční měření.

3D měření je flexibilnější, co se týče výběru úrovně detailu a přesnosti 2D nákresu, v závislosti na typu objektu nebo na fázi návrhu.

Díky řešení UNDET můžete pracovat rychle a efektivně, když potřebujete připravit dokumentaci objektu: plány podlaží, fasády a řezy. To vše na základě mrača bodů.

V případě potřeby detailní dokumentace památek, databáze UNDET umožňuje zobrazení náhledů mračen bodů do nejmenších podrobností. Pokročilé barevné nastavení umožňuje zobrazit i ty nejmenší prvky, deformace nebo praskliny. Tím, že vytvoříte standardizované – stylizované nákresy, můžete optimalizovat pracovní proces s automatickými nástroji a dynamickými bloky UNDET a tím snadno vykreslit stávající situaci a doplnit o další informace.

Vyzkoušejte nadstavbové moduly UNDET ve vašem oblíbeném programu:

Tento inovační software vám umožní být napřed před konkurencí, které využívá běžné nástroje. Nahrajte mračna bodů jakékoli velikosti přímo do programu Sketch Up.

Undet for SketchUp Stáhnout zkušební verzi Koupit

Nadstavbový modul Undet pro Revit přináší všem, kteří pracují s mračny bodů v programu Revit, přehlednost, vyšší možnost kontroly a výkonu.

Undet for Revit Stáhnout zkušební verzi Koupit

Software Undet pro AutoCAD jsou navrženy tak, aby urychlily práci s mračny bodů všem, kteří chtějí dělat vše efektivně, rychle a správně.

Undet for AutoCAD Stáhnout zkušební verzi Koupit