Inovace, která vám dá náskok před konkurencí

V současné době se jedná o jediný, na hardwaru nezávislý nadstavbový software na trhu, díky němuž můžete nahrát mračna bodů jakékoli velikosti přímo do programu SketchUp, aniž by došlo k zpomalení práce.

Stáhnout zkušební verzi Koupit
UNDET pro SketchUP

Nejjednodušší způsob, jak vytvořit 3D model na základě mračen bodů, pro ty, kteří si oblíbili software SketchUp pro jeho jednoduché a efektivní použití.

UNDET SketchUp Point Cloud Extension vám umožní nahrát mračna bodů do programu SketchUp a začít rychle a efektivně modelovat z mračen bodů.

Integrovaná databáze UNDET

UNDET pro SketchUP

Databáze UNDET vám umožní velice rychlou práci s mračny bodů, přičemž máte všechny data stále pod kontrolou (jednotlivé soubory se skenovanými pozicemi nejsou propojeny do jednoho mračna).

UNDET rychle vyhledá a zobrazí náhledy mračna bodů jakékoliv velikosti v prostředí SketchUp bez ohledu na to, jakého formátu a jakého skeneru bylo použito. Podporované formáty mračen bodů jsou: *.E57, *.FLS, *.RCP, *.PTX, *.ZFS,*.LAS, *.LAZ, *.PTS, *.DP, *.FPR, *.LSPROJ, *.FWS, *.CL3, *.CLR, *.RSP, ASCII / NEZ (X,Y,Z/i/RGB) a ASCII / TXT.

Díky UNDET je tvorba modelů z mračen bodů tak snadná, jak je to jen možné, ať už jde o velké stavby nebo o kulturní památky:

Buďte o krok napřed!

Přidejte se k uživatelům UNDET a dodávejte ohromující výsledky na základě informací z mračen bodů.

4.9

Hodnocení 4.9 z 5 hvězdiček (na základě 32 hodnocení anglické verze pluginu)