3D laserové skenování a UAV fotogrammetrie jsou rozšířené při tvorbě map (topografii) a významně zvyšují rychlost, efektivitu a přesnost této práce.

Měření jsou prováděna na dálku, přičemž probíhají rychle a bezpečně na místech s vysokým provozem (například nádraží, dálnice, letiště, mosty…). A mobilní skenovací systémy zajišťují super-rychlý sběr dat ve městech.

Mračno bodů je extrémně užitečné, protože umožňuje analyzovat kompletní 3D prostředí a získat požadované rozměry nebo získat XYZ souřadnice objektu, kompletní a detailní data, bez nutnosti opakovaných návštěv objektu v případech, kdy by při měření tradičními metodami mohlo dojít k chybám.

Řešení UNDET vám umožní plynulou práci, když potřebujete nahrát objemné soubory s mračny bodů dat ze systémů pro mobilní nebo laserové UAV skenování nebo menší soubory s mračny bodů zachycené pozemními skenery do CAD systémů. Struktura databáze UNDET umožňuje zobrazit mračno bodů do nejmenších detailů. Pokročilé barevné nastavení umožňuje vidět všechny detaily cest, rozeznat malé otvory a další topografické objekty. Díky použití promyšlených nástrojů a prvků pro práci s mračny bodů bude kreslení topografických plánů (map) plynulé a velmi rychlé.

Vyzkoušejte nadstavbové moduly UNDET ve vašem oblíbeném programu:

Tento inovační software vám umožní být napřed před konkurencí, které využívá běžné nástroje. Nahrajte mračna bodů jakékoli velikosti přímo do programu Sketch Up.

Undet for SketchUp Stáhnout zkušební verzi Koupit

Nadstavbový modul Undet pro Revit přináší všem, kteří pracují s mračny bodů v programu Revit, přehlednost, vyšší možnost kontroly a výkonu.

Undet for Revit Stáhnout zkušební verzi Koupit

Software Undet pro AutoCAD jsou navrženy tak, aby urychlily práci s mračny bodů všem, kteří chtějí dělat vše efektivně, rychle a správně.

Undet for AutoCAD Stáhnout zkušební verzi Koupit