3D laserové skenování umožňuje zaměřit prostředí, budovy nebo části budov velmi rychle, přičemž dochází k zachycení podrobných a spolehlivých 3D informací.

Plynulé a rychlé vyhodnocení přesnosti modelu je důležité nejen u nových staveb, k čemuž dochází srovnáním BIM modelu s aktuálními daty z mračen bodů, ale také při zajištění kvalitního modelu vytvořeného na zakázku (pro zákazníka).

Nástroje UNDET pro analýzu povrchu vám umožní srovnat model s daty mračen bodů a vytvořit přesný náhled modelu podle USIBD (U.S. Institute of building documentation); RICS (Practice Standards) nebo dle požadavků zákazníka. Struktura databáze UNDET vám umožní zobrazit velmi podrobnou analýzu v případě, že je zapotřebí získat detailní výsledky nebo provést rychlou analýzu za využití náhledových bodů za účelem zhodnocení přesnosti modelu.

Vyzkoušejte nadstavbové moduly UNDET ve vašem oblíbeném programu:

Tento inovační software vám umožní být napřed před konkurencí, které využívá běžné nástroje. Nahrajte mračna bodů jakékoli velikosti přímo do programu Sketch Up.

Undet for SketchUp Stáhnout zkušební verzi Koupit

Nadstavbový modul Undet pro Revit přináší všem, kteří pracují s mračny bodů v programu Revit, přehlednost, vyšší možnost kontroly a výkonu.

Undet for Revit Stáhnout zkušební verzi Koupit

Software Undet pro AutoCAD jsou navrženy tak, aby urychlily práci s mračny bodů všem, kteří chtějí dělat vše efektivně, rychle a správně.

Undet for AutoCAD Stáhnout zkušební verzi Koupit