3D laserové skenování umožňuje zaměřit objekty s jejich detaily velmi rychle. Zaměřené data jsou podrobná a spolehlivá bez ohledu na velikost nebo složitost skenovaného subjektu.

Tvorba 3D modelů na základě mračen bodů umožňuje vybrat si přesně takový detail a přesnost, jakou potřebujete. Modelování je rychlejší a spolehlivější než při použití tradičních metod.

Řešení UNDET vám umožní velice snadné 3D modelování z mračen bodů. Díky softwaru UNDET je kontrola úrovně informací v náhledu flexibilnější díky ořezovému kvádru, správa mračen bodů je přehlednější a srozumitelnější. Při použití propracovaných nástrojů a prvků je 3D modelování jednodušší a mnohem rychlejší..

Vyzkoušejte nadstavbové moduly UNDET ve vašem oblíbeném programu:

Tento inovační software vám umožní být napřed před konkurencí, které využívá běžné nástroje. Nahrajte mračna bodů jakékoli velikosti přímo do programu Sketch Up.

Undet for SketchUp Stáhnout zkušební verzi Koupit

Nadstavbový modul Undet pro Revit přináší všem, kteří pracují s mračny bodů v programu Revit, přehlednost, vyšší možnost kontroly a výkonu.

Undet for Revit Stáhnout zkušební verzi Koupit

Software Undet pro AutoCAD jsou navrženy tak, aby urychlily práci s mračny bodů všem, kteří chtějí dělat vše efektivně, rychle a správně.

Undet for AutoCAD Stáhnout zkušební verzi Koupit