Rastrové obrázky jsou generovány přímo z mračna bodů tak, že se mračno bodů převede na ortografickou projekci (že se promítne ortograficky).

Vytvořené rastrové obrázky (ortofotografie) odpovídají skutečnému měřítku objektu, v závislosti na potřebných detailech může být rozlišení rastrového obrázku až 1mm.

Řešení UNDET přináší efektivní tvorbu rastrových obrázků (ortofot) s různým barevným nastavením a v různém rozlišení. Jedná se o nejrychlejší a často i o nejúspornější způsob, jak převést velká mračna bodů do 2D dokumentace, kterou je možné vytisknout nebo poslat emailem.

Vyzkoušejte nadstavbové moduly UNDET ve vašem oblíbeném programu:

Tento inovační software vám umožní být napřed před konkurencí, které využívá běžné nástroje. Nahrajte mračna bodů jakékoli velikosti přímo do programu Sketch Up.

Undet for SketchUp Stáhnout zkušební verzi Koupit

Nadstavbový modul Undet pro Revit přináší všem, kteří pracují s mračny bodů v programu Revit, přehlednost, vyšší možnost kontroly a výkonu.

Undet for Revit Stáhnout zkušební verzi Koupit

Software Undet pro AutoCAD jsou navrženy tak, aby urychlily práci s mračny bodů všem, kteří chtějí dělat vše efektivně, rychle a správně.

Undet for AutoCAD Stáhnout zkušební verzi Koupit