Díky použití dat ze 3D laserového skenování při zaměřování deformací je celý proces mnohem efektivnější, přesnější a kompletnější.

Data v podobě obsáhlých a hustých mračen bodů umožňují detailně prozkoumat deformace, zhodnotit jejich velikost a určit jejich příčinu.

Řešení UNDET přináší nástroje nutné pro přípravu deformační analýzy a mapy (analýzy a mapy poškození). Struktura databáze UNDET umožňuje zobrazit velmi podrobně náhledy mračen bodů včetně nejmenších deformací či prasklin. Deformační toleranci je možné manuálně nastavit dle specifického intervalu. S UNDET budete schopni jednoduše vytvořit zprávu o deformaci (poškození) různých objektů.

Vyzkoušejte nadstavbové moduly UNDET ve vašem oblíbeném programu:

Tento inovační software vám umožní být napřed před konkurencí, které využívá běžné nástroje. Nahrajte mračna bodů jakékoli velikosti přímo do programu Sketch Up.

Undet for SketchUp Stáhnout zkušební verzi Koupit

Nadstavbový modul Undet pro Revit přináší všem, kteří pracují s mračny bodů v programu Revit, přehlednost, vyšší možnost kontroly a výkonu.

Undet for Revit Stáhnout zkušební verzi Koupit

Software Undet pro AutoCAD jsou navrženy tak, aby urychlily práci s mračny bodů všem, kteří chtějí dělat vše efektivně, rychle a správně.

Undet for AutoCAD Stáhnout zkušební verzi Koupit